Halının taban, tüy araları ve yüzeyinde yaşayan bakteri, akar gibi gözle görülmeyen mikroorganizmaları yok etmek için yaptığımız yıkama antibakteriyel yıkama olarak adlandırılır. Özel olarak hazırlanmış Anti  Bakteriyel Halı Yıkama Şampuanları bolca köpürtülerek uygulanır ve halı bu tür organizmalardan arındırılır. Bu sayede halınız uzun süren hijyenik bir yapıya kavuşur.

 

Halıların değerini yitirmemesi için bütün dokumalı ürünlerin (halı ve kilim) belirli periyotlarda yıkama, bakıma ve kontrole ihtiyaçları vardır. Halı ve kilimleri bakıma almak zahmetli olduğu kadar uzmanlık ister çünkü uzman kişiler tarafından bakımı yapılmayan halı ve kilimlerin kullanma süreleri de kısalır.

Halıyı yıkayacak veya tamir edecek olan kişinin öncelikle halıda ne tür bir yün kullanıldığını ve bu yün, pamuk veya ipeğin nasıl bir boya ile boyandığını bilmesi gerekir. Bu sayede halıya ne tür yıkama yapacağına karar verir.

Firmamız her türlü halınızı dokuma tekniğine göre en iyi şekilde teknik bilgi ve donanıma sahip çalışanlarımız ile  yıkayarak  kapınıza kadar teslim ederek siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 

Hijyen Halı Yıkamaya gelen halılarınızı temiz teslim ediyoruz. Halı yıkama işi yapan birçok firmanın başarılı olamamasını sebebi, sadece yüzeysel yıkama yapmalarından kaynaklanmaktadır. Yüzeysel yıkanan halıların alt kısmında kalan kirler bir müddet sonra yüzeye tekrar çıkarak halıların yeniden kirlenmesini sağlamaktadır. Firmamızın garantisi altında yıkanan halılarınız öncelikle tozdan ve kaba kirlerinden arındırılır.

 

 Antibakteriyel Halı Yıkama yapılarak halıların en uygun ekipman ve tecrübeli personel tarafından yıkanması ile güzel sonuçlara ulaşılmaktadır. Hijyen Halı Yıkama garantisi ile halılarınız, kilimleriniz ve tekstili ürünleriniz (yorgan ve battaniye) akarlardan ve mikroplardan arınmış olarak size teslim edilmektedir.